Sociální sítě
Nahoru

Halloween ve francouzském pekařství PAUL

Svítící dýně, nápadité masky a příjemně mrazivá atmosféra. To je Halloween, svátek v předvečer Všech svatých, který slavili už staří Keltové. Užijte si ho letos opravdu stylově se skvělými sezonními specialitami francouzského pekařství PAUL.

Konec října může být už pořádně chladný, voňavé Pumpkin Spice Cappuccino tedy určitě přijde vhod! Možná se budete třást strachy, ale určitě ne zimou.

O tom, že sladké je dobré na nervy, určitě nikdo nepochybuje. Zakousněte se do speciálního Citronového košíčku zdobeného čokoládovou pavučinkou a můžete čelit Halloweenským duchům s úsměvem.

Bojíte se pavouků? Neodolatelně křehký Eclair je tím nejlepším (a zaručeně nejchutnějším) lékem na arachnofobii. Zvolíte ten s čokoládou, nebo s lahodným vanilkovým krémem? Možná rovnou oba… pro jistotu…

Všechny Halloweenské speciality zakoupíte v pobočkách pekařství PAUL od 23. do 31. října.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.