Sociální sítě
Nahoru

Kolekce šperků Tiffany Forge oslní

Značka Tiffany & Co. dnes oznámila uvedení své nejnovější kolekce šperků nazvané Tiffany Forge. Kolekce stříbrných šperků Tiffany Forge je oslavou jedinečné cesty, kterou si razí každý z nás. Design šperků se inspiruje otevřenými články řetězu odkazujícími na otevřenost a neomezenost, a symbolizuje vstřícnost vůči změnám a zvratům v našich životech.

Kolekce Tiffany Forge vzdává hold dlouholeté tradici mistrovského zpracování stříbra značkou Tiffany. Kovu, jenž je neodmyslitelnou součástí jejího dědictví. Před více než sto lety společnost Tiffany & Co. vstoupila do historie, když definovala americký standard pro ryzost sterlingového stříbra (o ryzosti 925/000), a kolekce Tiffany Forge je poctou tomuto dědictví. Při navrhování charakteristického prvku této kolekce – otevřeného článku řetězu – se návrháři značky Tiffany & Co. nechali inspirovat archivními návrhy.

Kolekce Tiffany Forge a její charakteristický motiv otevřeného článku řetězu s hrdostí vzdávají čest mimořádnému umu našich řemeslníků a dávají na odiv jejich zručnost při zpracování stříbra,“ uvedl Alexandre Arnault, výkonný viceprezident pro produkty a komunikaci značky Tiffany & Co. „Každý z návrhů se vyznačuje výrazným vzhledem a zanechává silný dojem. Stříbrné kolekce vždy tvořily nedílnou součást naší nabídky, kterou nyní rozšiřujeme o kolekci Forge,“ dodal A. Arnault.

Nová kolekce Forge obsahuje šperky v různých provedeních využívajících motiv otevřeného článku řetězu. Šperky jsou buď leštěné, nebo je stříbru ponechána tmavá patina. V kolekci se objeví úzké i široké náhrdelníky, náramky, prsteny a náušnice pohrávající si s měřítkem a prostorovým vyjádřením.

Více z rubriky Klenoty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.