Sociální sítě
Nahoru

Champagne Festival v hotelu The Mozart Prague

Hotel The Mozart Prague se pyšní svou účastí na prestižním Champagne Festivalu Grand Jour de Champagne, který se bude konat od 1. do 14. listopadu. V průběhu tohoto období mohou hosté ochutnat pečlivě vybraný sortiment šampaňských vín, dokonale doplněný vybranými tapas, která harmonicky rezonují s tóny jednotlivých šampaňských vín.

V rámci Champagne Festivalu nabízí hotel The Mozart Prague vybranou kolekci šampaňských vín, jež byla pečlivě selektována, aby poskytla hostům neopakovatelný zážitek. Každá sklenice šampaňského představuje kapitolu příběhu, odhalující jeho unikátní původ a osobitost. Nabídka zahrnuje jak bílá, tak růžová šampaňská vína, která jsou harmonicky doplněna o řadu kulinářských specialit. Od blinis s kaviárem a citrusovou pěnou, přes mušle s dýní hokkaido, hovězí tataráček s lanýžovou majonézou až po originální taco s chobotnicí, avokádovou pěnou a ananasovou salsou. Každý pokrm byl navržen tak, aby podtrhoval a zvýrazňoval jedinečné nuance každého šampaňského v nabídce.

Ačkoliv se velká část oslav Champagne Festivalu odehrává mimo hotelové zdi, The Mozart Prague nemůže opomenout zmínit grandiózní výstavu „30x champagne“ z 18 renomovaných domů, která se koná 9. listopadu v Kaiserštejnském paláci. Představeny budou značky zvučných jmen jako Delamotte, Deutz, deVenoge, Bruno Paillard a další.

Festival Grand Jour de Champagne, pořádaný House Champagne Group, je významnou akcí na poli šampaňského, která se každý rok koná v Praze. V letošním XVI. ročníku opět přináší řadu novinek a akcí po celém městě, a hotel The Mozart Prague je hrdým partnerem.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.