Sociální sítě
Nahoru

Audi sezonní servis: Užijte si zimu s perfektně připraveným vozem

Česká síť autorizovaných servisů značky Audi je připravena poskytnout majitelům zánovních i starších vozů s logem čtyř kruhů veškerou nezbytnou péči před náročnou zimní sezonou. Prémiové servisní služby splní všechna přání od sezonní prohlídky přes pneuservis až po širokou nabídku Audi originálního příslušenství. S kartou Audi MyCard čeká na věrné zákazníky nový program výhod. Profesionální servis vozu s jasně stanoveným finančním rámcem zajistí Audi Servisní balíčky pro nové a skladové vozy, resp. Audi Servisní prohlídka pro starší vozy.

Babí léto bylo v letošním roce dlouhé, ale aktuální ochlazení i pohled do kalendáře připomíná, že zima je už na dohled. Pro majitele vozů Audi je tedy nejvyšší čas navštívit svůj autorizovaný servis, který má pro ně připravenou výhodnou nabídku sezonních servisních služeb, díky nimž bude vůz dokonale připraven pro podzimní a zimní období. „Důkladně školení pracovníci autorizovaných servisů Audi zajistí pečlivou přípravu vozu s logem čtyř kruhů na zimní provoz za výhodných podmínek, realizují případné opravy Audi originálními díly, které jsou vyráběny z prvotřídních materiálů v nejvyšší kvalitě, aby byla zajištěna dokonalá funkčnost vozu a dlouhá životnost, a namontují Audi originální příslušenství, které po všech stránkách odpovídá nejvyšším nárokům na kvalitu, bezpečnost, funkčnost, dlouhou životnost a design značky Audi,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Samozřejmostí je také kompletní Audi Pneuservis, který zajistí profesionální přezutí z letních pneumatik na zimní. Věrní klienti se mohou stát držiteli zákaznické karty MyCard Service nebo MyCard Service+, s níž získají atraktivní zvýhodnění na servisní služby a další výhody.“

Prvním krokem Audi sezonního servisu je Podzimní servisní prohlídka odborně vyškoleným týmem, který odhalí případné slabiny u nejvíce zatěžovaných součástí vozu, jakými jsou například brzdy, osvětlení, podvozek, akumulátor, topení a klimatizace nebo kola. Správnou funkčnost všech systémů prověří také zkušební jízda. Případné opravy nebo výměny opotřebovaných komponentů lze realizovat na místě za výhodných podmínek, což platí ve zvláštní míře pro držitele zákaznických karet Audi MyCard. Bezplatná verze Audi MyCard Service zajistí 15% slevu na Audi originální díly®, přípravu a zajištění STK, individuální nabídky servisního partnera a různé výhody od externích partnerů. Varianta Service+ stojí 1990 Kč ročně a přidává k tomu navíc výměnu kompletních kol včetně volných pneumatik a vyvážení (2x ročně), výměnu brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt (1x ročně) a 10% slevu na Audi Originální příslušenství včetně kompletních kol.

Atraktivní nabídka Audi Pneuservisu zahrnuje nejen samotnou výměnu letních kol za zimní, ale také důkladnou kontrolu stavu kola i pneumatiky včetně hloubky dezénu a tlaku. Je-li letní sada kol a pneumatik způsobilá k provozu v další sezoně, následuje jejich umytí a uskladnění za optimálních podmínek. Autorizovaný servis Audi zajistí také ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik a dodá nové pneumatiky ve vhodné verzi a rozměru pro příslušný model. A to včetně tříleté Audi PneuGarance, která se vztahuje na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Problémům na cestách kvůli defektu pneumatiky může zabránit také technologie Air Stop®, která chrání před ztrátou tlaku po poškození běhounu do průměru 5 mm a umožňuje bezpečně pokračovat v jízdě. Každého fanouška vytříbeného designu značky Audi potěší exkluzivní nabídka zimních kompletních kol Audi, která jsou speciálně navržena pro jednotlivé modely s logem čtyř kruhů nejen z vizuálního hlediska, ale také po technické stránce, aby všechny modely jezdily jako Audi i v zimě.

S blížícími se Vánocemi se vyplatí nahlédnout také do široké nabídky oficiálního Audi E-shopu, která zahrnuje produkty Audi Collection a Audi originální příslušenství. Za pozornost stojí například zařízení Audi DataPlug, které zpřístupní služby Audi connect plug and play. Audi DataPlug funguje v kombinaci s aplikací Audi connect plug and play, kterou lze zdarma stáhnout z App Store nebo Google Play. Uživatel může v aplikaci vyhodnocovat svůj styl jízdy, sledovat měsíční náklady na pohonné hmoty, mít rychlý přístup k preferovanému servisnímu partnerovi Audi nebo sbírat body a uplatňovat je za skvělé odměny z Audi collection ve věrnostním programu Audi Rewards. Doprava z Audi E-shopu je do 28 odběrných míst Audi zdarma a zákazníci mohou nevhodné zboží vrátit do 14 dnů.

Servisní síť Audi má pro své klienty připravenu také řadu dalších atraktivních nabídek. Pro majitele starších vozů je určena nová služba Audi Repair Concept, která se zaměřuje na opravy poškozených komponentů. Zákazníci tak mohou oproti novému originálnímu dílu ušetřit až 80 %. Komponenty opravují sérioví dodavatelé Audi originálních dílů, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň kvality a funkčnosti. Výhodou je také fixní cena opravy a dvouletá záruka na opravený díl.

Efektivní způsob, jak udržet náklady na údržbu a servis vozu Audi pod kontrolou, nabízejí Audi Servisní balíčky pro nové a skladové vozy, resp. Audi Servisní prohlídky pro ojeté vozy bez limitu stáří a počtu ujetých kilometrů. S Audi Servisním balíčkem si zákazník předplatí servisní úkony na zvolený počet ujetých kilometrů po dobu až 5 let. Tím získá kontrolu nad výdaji za servis svého vozidla bez ohledu na zvyšování cen náhradních dílů a cen za práci. Audi Servisní balíčky, které lze aktuálně pořídit se slevou 15 000 Kč, je možné uplatnit u všech servisních partnerů Audi v České republice. Audi Servisní prohlídka pro starší vozy kryje náklady na výrobcem předepsané servisní úkony v autorizovaném servisu (práce i materiál) – výměnu oleje, filtrů, brzdové kapaliny atd. (s výjimkou motorových rozvodů). Majitelé vozů Audi si mohou objednat jednu, dvě nebo tři servisní prohlídky, a to on-line a zaplatit jednorázově nebo na splátky bez navýšení, přičemž při zakoupení dvou nebo tří servisních prohlídek obdrží druhou servisní prohlídku zdarma.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.