Sociální sítě
Nahoru

Movember odstartoval ve Falkensteineru

S prvním listopadovým dnem se naplno spustila osvětová kampaň Movember, která upozorňuje na často podceňované mužské zdraví, a to zejména v souvislosti s prevencí rakoviny prostaty a varlat.

Movember je celosvětová měsíční výzva spojená s fundraisingem. Prostředky vybrané v České republice jsou prostřednictvím Nadačního fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ použity na nákup přístrojového vybavení pro uroonkologická pracoviště po celé ČR, zdravotní a osvětové programy a výzkum. Právě v České republice je rakovina prostaty nejčastějším mužským nádorovým onemocněním, které se objevuje zhruba u každého devátého muže (11 %). Incidence nemoci je navíc v ČR o 18,6 % vyšší, než je průměr zemí EU. V žebříčku nejvyššího výskytu nádorů varlat pak Česká republika zaujímá celosvětově 7. místo a neúprosnou diagnózu si každoročně vyslechne zhruba 500 převážně mladých mužů. Jedním z hlavních témat letošní kampaně bude mimo osvěty i blížící se spuštění plošného screeningu, po kterém organizátoři Movemberu dlouhodobě volali.

The Monkey Bar a skupina Falkensteiner podporuje Movember

Skupina Falkensteiner Hotels & Residences se i letos připojuje k osvětové akci Movember vícero způsoby. Mnozí zaměstnanci si nechávají narost knír čím viditelně podporují kampaň v reálu i na sociálních sítích. Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně – pětihvězdičkový wellness hotel má připravený program FACING FORWARD, který je zaměřen na procedury pro zotavení po překonání rakoviny.

V The Monkey Bar Prague jsou v měsíci listopad připravené tematické dezerty a signature koktejly v tematice Movember. Jestli se chcete zapojit do celosvětové kampaně Movember, zastavte se v první městské džungli kdykoli v listopadu, pochutnejte si na těchto gastronomických skvostech a tím se zapojte do výzvy Movember. Více informací najdete na www.monkeybarprague.com.

Jestli Vám to do The Monkey Bar Prague v listopadu nevyjde, přispějte ke změně a podpořte nadaci Movember Foundation CZ dobrovolným příspěvkem, můžete tak učinit přes QR kód. Vyústěním letošní spolupráce bude partnerství při vyhlašovaní nejlepších dárců ve Falkensteiner Hotel Prague, konkrétně v The Monkey baru v Opletalově ulici, v samém srdci Prahy.

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.