Sociální sítě
Nahoru

Valentýnské tasting menu v retauraci La Veranda

Restaurace La Veranda působí na pražské gastronomické scéně již více než dvacet let. Každý otevírací den hýčká své hosty během obědů či večeří. Kromě stálé nabídky je vždy připravena tabule s denními specialitami. Tím to ovšem nekončí.

Speciální příležitosti se v La Verandě také slaví. Například blížící se Valentýn zaslouží speciální tasting menu. Tým restaurace La Veranda si na den zamilovaných připravil báječné menu. To začíná welcome drinkem v podobě Crémant d´Alsace Rosé Brut. Poté následuje Řepa s brynzou, černým rybízem a kakaovými boby. Další z chodů je Raviola s ricottou, žloutkem a perigord. Následují báječné Krevety s šafránovým bisque a fenyklem. Velmi nevšedním pokrmem je Kachna s radicchio, červeným zelím a černou mrkví. Nevídaná kombinace, která neuvěřitelně chuťově povznáší. Závěr tasting menu v La Veranda patří Tartaletce s citronem, zmrzlinou a meringue.

Doslova gastronomické nebe v ústech. Pokud toužíte po výjimečném projevu náklonosti svému protějšku, vsaďte na vytříbenou klasiku v podobě La Veranda. Víte proč? Nikdy ale opravdu nikdy nezklame.

Cena menu 1 995 Kč na osobu.

Více z rubriky Restaurace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.