Sociální sítě
Nahoru

Gloria & Tonic: Zážitek pro vaše smysly

Představte si hořkosladké tóny výběrové kávy v likéru Gloria v kombinaci s osvěžujícím charakterem prémiového Fever-Tree Indian Tonic, jež vás pohltí v každém doušku. Nechte se unášet harmonií chutí a překvapte svou polovičku drinkem plným lásky, ve kterém se snoubí oříšková vůně s tóny vanilky a ovoce. Tohoto dokonalého snoubení se nebudete chtít vzdát.

Prvotřídní český likér Gloria se řadí do kategorie Single Origin Coffee Liqueur – to znamená, že je založen na unikátnosti jednoho druhu výběrové kávy z konkrétní oblasti. Nejde tedy o žádnou směs, nýbrž o výběrovou panamskou kávu Los Lajones, která se sklízí na farmě Graciana Cruze. Zrna se zpracovávají klasickou suchou metodou a každé z nich zachycuje jedinečný charakter této oblasti. V každém doušku ucítíte jemnou oříškovou vůni s tóny marcipánu, třešní, vanilky a čokolády. Počáteční lehce hořké kávové tóny se brzy střídají s ovocným nádechem manga a čokolády. Gloria je navíc dílem české výroby. A to od pražení v pražírně Doubleshot přes výrobu cold brew podle originální receptury Gloria Spirits až po finální blending s obilným destilátem v pražské palírně Garage22.

TIP: Překvapte svou polovičku na svátek všech zamilovaných koktejlem, který okouzlí všechny vaše smysly. Spojte hořkosladkou příchuť prvotřídního českého likéru s osvěžujícími tóny prémiového Fever-Tree Indian Tonic a užijte si dokonalou harmonii chutí.

Gloria & Tonic

• 1 díl Gloria Single Origin Coffee Liqueur

• 2 díly Fever-Tree Indian Tonic

• led

• citronová kůra

Naplňte sklenici ledem a postupně dávkujte jednotlivé ingredience. Nejprve odměřte kávový likér, který následně doplníte tonikem. Na ozdobu a pro osvěžení použijte střik citronové kůry. Před pitím důkladně promíchejte.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.