Sociální sítě
Nahoru

Four Seasons Hotel Prague získal pět hvězd v průvodci Forbes Travel Guide 2024

Four Seasons Hotel Prague obhájil nejvyšší hodnocení v globálním průvodci Forbes Travel Guide 2024 jako jediný hotel v České republice. Již popáté za sebou získal hotel v jednom z nejprestižnějších žebříčků v oblasti luxusního hotelnictví významné pětihvězdičkové hodnocení.

Mám obrovskou radost, že se už pátým rokem v řadě řadíme mezi nejlepší hotely světa. Velké poděkování patří celému týmu, který vytváří našim hostům jedinečné zážitky,“ říká Martin Dell, generální manažer hotelu Four Seasons v Praze.

Four Seasons Hotel Prague se nachází na nábřeží řeky v historickém centru města a může se pochlubit jedinečným výhledem na Pražský hrad, Vltavu a Karlův most. Mimo vyhlášeného komfortu, luxusních lázní AVA Spa či večeře pod hvězdami nabízí hotel také exkluzivní sezónní zážitky v podobě pop-up výstav moderního umění či vánoční výzdoby a úspěšného Afternoon Tea inspirovaného značkou Dior.

Více z rubriky Hotely

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.