Sociální sítě
Nahoru

Šéfkuchař David Rejhon zazářil mezi světovou špičkou

Restaurace The Artisan pražského hotelu Marriott s potěším oznamuje, že její šéfkuchař David Rejhon obdržel prestižní ocenění „Chef of the Year“ v kategorii Marriott Premium Hotels. Toto významné ocenění získal na nedávné konferenci EMEA Operations 2024.

O ocenění „Chef of the Year“ usilují šéfkuchaři z tisícovky hotelů Marriott v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika) na základě výkonu restaurace v oblasti gastronomie, výsledků hospodaření a zejména na základě zpětné vazby od hostů, kterou Marriott pečlivě sleduje.

David Rejhon zaujal svou vášní k udržitelnosti a zero-waste přístupem, jež tvoří základní pilíře jeho práce. Příkladem jeho inovativního přístupu je produkce domácího medu od vlastních včel na střeše hotelu, kultivátor na pěstování bylinek, venkovní skleník i vlastní kompostér. Kromě toho David využívá také japonskou uměleckou techniku Kintsugi k opravě rozbitých talířů a denně se věnuje zavařování a fermentování potravin, čímž efektivně minimalizuje jejich plýtvání. Tyto udržitelné a inovativní postupy byly klíčovým faktorem, který Davidovi přinesl ocenění „Chef of the Year“.

„Je to pro mě obrovská čest a privilegium obdržet takové ocenění a jsem nesmírně vděčný za podporu celého týmu restaurace The Artisan. Naše společné úsilí a závazek k udržitelnosti nás odlišují a je pro mě potěšením být součástí Marriott rodiny, která tyto hodnoty podporuje,“ říká David Rejhon, šéfkuchař The Artisan.

Generální ředitel pražského hotelu Marriott, Robert Grader, dodává: „Jsem na Davida a celý tým The Artisan velmi hrdý. Jejich inovativní přístup k udržitelnosti je inspirací pro celou naši skupinu a jejich ocenění je zaslouženým uznáním tvrdé a dlouhodobé práce.“

Více z rubriky Restaurace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.