Sociální sítě
Nahoru

Jak vybrat tu nejlepší sázkovou aplikaci v Česku pro vás

Vítejte u rychlého průvodce výběrem ideální sázkové aplikace pro vaše potřeby. Zjistěte, co byste měli zvážit při hledání takové aplikace.

Úvod

Pokud zrovna začínate se sázením či jen chcete změnit svou sázkovku, pak je tento článek právě pro vás.

Na trhu je dnes více sázkových kanceláří než kdy v minulosti a všechny z nich již dnes mají i svou mobilní aplikaci. Není tak divu, že se v tom člověk občas ztratí.

I proto si uvedeme i nejdůležitější faktory, které byste měli při vašem výběru zvážit. Informované rozhodnutí je to nejlepší rozhodnutí.

Kritéria pro výběr sázkové aplikace

Bezpečnost a důvěryhodnost

Bezpečnost a důveryhodnost by měla být vždy na prvním místě. Aby kdokoli mohl v Česku provozovat hazardní hry, je zapotřebí vlastnit licenci. Tu vydává Ministerstvo financí a je udělována po splnění přísných kritérií, která zahrnují například:

 • Doklad o finanční stabilitě
 • Schopnost chránit hráče před závislostí na hazardních hrách
 • Transparentnost

O zachování maximální bezpečnosti při sázení se snaží také zákonná právní úprava Konkrétně jde o zákon o hazardních hrách z roku 2016.

Uživatelské rozhraní

Základem pro každou aplikaci by měla být přehlednost a lehká použitelnost. V aplikaci byste ihned měli najít vše bez problémů a zbytečných průtahů.

Nabídka sportů a sázkových možností

Dobrá aplikace by měla mít širokou nabídku sportů a příležitostí. Vybrat by si měli milovníci všech sportů. V tomto ohledu aplikaci od společnosti Mostbet opravdu exceluje.

Po stažení Mostbet apk máte možnost vsadit si na několik desítek sportů, namátkou na fotbal, tenis, hokej, volejbal, stolní tenis a mnoho dalších.

Bonusy a promo akce

Asi každý má rád nějaký bonus či akci. Dobrá sázkovka by vám měla nabídnout větší množství bonusů v průběhu celého roku. Ať už k nějakým událostem, či jen tak.

S Mostbet aplikací můžete využít široký program bonusů, který zahrnuje benefity pro hráče jako například:

 

 • Prémie za vyhranou sázku
 • Devítiúrovňový věrnostní program včetně VIP statusu
 • Cashback za prohru
 • Odměny za pozvání přátel
 • Bonusy za vklad každý pátek ve výši 100 %

Metody vkladu a výběru

Výběr správné sázkové aplikace znamená také pečlivé zvážení dostupných metod vkladu a výběru. Aplikace, která podporuje širokou škálu platebních možností, umožňuje hráčům flexibilitu a pohodlí.

Sázkovky by měly nabízet možnost vkladu a výběru pomocí klasických kreditních a debetních karet, pomocí e-peněženek jako Skrill, Neteller či PayPal, nebo klasicky bankovních převodů.

Ty nejmodernější už dnes nabízí dokonce možnost vkladu přes kryptoměny. Možnosti by měly být dostatečně rozmanité, aby vyhovovaly potřebám všech hráčů.

Při výběru aplikace věnujte pozornost také poplatkům za transakce a rychlosti zpracování, aby vaše sázení bylo co nejvíce bezproblémové.

Zákaznický servis

V dnešní době je to něco, co opravdu nemůže chybět každé sázkové společnosti. Ty nejlepší však zajišťují zákaznický servis dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu.

Další normou, která souvisí s podporou, je existence live chatu, emailu a telefonu.

Jak začít

Jakmile si vybere tu správnou sázkovou aplikaci pro vás, je čas na registraci a ověření. Při registraci musíte uvést pravdivé údaje, jelikož jsou ověřovány. Dříve jste se museli nechat ověřit osobně, dnes stačí např. pomocí bankovní identity.

Většina aplikací po vás bude chtít vaše základní osobní údaje, výše zmiňované potvrzení identity (nejen pomocí banky, ale třeba i nafocenou občanku). Jakmile budete ověřeni, dostanete přístup ke všem funkcím v aplikaci.

Nyní můžete využít registračních bonusů či si dobít peníze na váš účet. Poté si vyberte váš oblíbený zápas a vsaďte tiket. Dejte si ale pozor, jelikož ani ten nejnižší kurz nemá stoprocentní šanci na výhru.

Vždy před vsazením si udělají pečlivou analýzu. Ta se skládá ze sledování a porovnávání různých statistik, historie vzájemných zápasů a dalších proměnných. Jakkoli je důležité provádět vlastní výzkum, využijte i tipů od odborníků a analýz od zkušených sázkařů. Ty vám mohou poskytnout cenné perspektivy a pomoci vám při rozhodování.

Všechny tyto faktory vám pomohou se správně rozhodnout a zvýšit šanci na výhru.

 

 

Tento článek je reklamním sdělením

Více z rubriky Tech

Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.