Sociální sítě
Nahoru

Instantní fotoaparát instax WIDE 400 pro focení skupinových snímků

Společnost FUJIFILM uvede na český trh instantní fotoaparát instax WIDE 400 v barevném provedení Sage Green. Model instax WIDE 400 je nástupcem fotoaparátu instax WIDE 300, který byl uveden na trh před 10 lety.

Jedná se o analogový instantní fotoaparát ve stále oblíbenějším formátu WIDE, který má ve srovnání s instax filmy klasické velikosti mini dvojnásobnou šířku. Je proto ideální pro skupinové snímky a záběry krajiny.

Inovovaný fotoaparát je vybaven samospouští, která usnadňuje skupinové snímky a zajišťuje, že nikdo z vašich přátel nebude stát mimo záběr. Nabízí také praktické příslušenství pro nastavení úhlu záběru, což umožňuje pořizovat snímky v dokonalém úhlu i bez použití stativu. Po nasazení přídavného objektivu, který je součástí balení, navíc můžete vedle originálních snímků instax WIDE pořizovat i makro snímky z blízkosti až 40 cm.

Instantní fotoaparát instax WIDE 400 se začne v Česku prodávat 12. července 2024 za 3 699 Kč

Více z rubriky Tech

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.