Sociální sítě
Nahoru
reklama

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • IUVENIO
  Česká značka s hi-tech péčí o pleť je na trhu od jara 2020. Skupina skintelektuálů a odborníků z řad českých vědců jako první vyvinula nanovlákenné sérum přímo z aktivních látek. Všechny inovativní produkty jsou upgradem běžné kosmetiky a nabízí neinvazivní viditelné omlazení pleti. Sérum Crosslinked získalo Harper's Bazaar Award.
  Iuvenio.com
 • Restartujte pleť s peelingem, který nedráždí

  Od roku 2020 nabízí česká značka iuvenio hi-tech kosmetické produkty pro krásnější a mladší pleť bez invazivních zákroků. Využívá k tomu...

  Průvodce českou kosmetikou Marek Zelený2.12.2021
 • Česká hi-tech kosmetika Iuvenio opět překvapila

  Iuvenio je mladá značka, jejíž produkty výjimečné kvality sbírají jedno prestižní ocenění za druhým. Rychle se dostávají do povědomí veřejnosti, ceny...

  Průvodce českou kosmetikou Marek Zelený13.7.2021
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.