Sociální sítě
Nahoru

Boucheron a MB&F nabízejí šperk-hodinky

Nejluxusnější nákupní magazín v České republice, Luxury Style & Exclusive Shopping GUIDE, přináší po Horological Machine No. 3 další exkluzivní raritu od švýcarské značky MB&F, kooperující s francouzským klenotníkem Boucheron (zastoupení má také v ČR v pražském hotelu Four Seasons).

Opět jde o 3D umění, číselník tvořený obdobou tachometru, jehož hodnoty obíhají kolem červené linie. Ta určuje vlevo minuty, vpravo hodiny.

Frog, jak se přezdívalo předchozímu modelu (v překladu Žába) pro iluzi vypoulených žabích očí, má tentokrát přidanou hodnotu v podobě drahokamů, jimž vévodí diamanty na pozici 6 běžného číselníku. Mimořádně náročný strojek je sestaven z 305 komponentů, usazených s přesností na mikrony centimetru.

Pouzdro tvoří bílé zlato, zdobené ametysty, diamanty a modrými či fialovými safíry. „Oči“ jsou rozsáhle kabošovány, do „křídel“ byly vměstnány ještě pavé diamanty v briliantovém brusu.

Práci strojku můžete pozorovat zadním dýnkem, pro ženy je tu varianta v růžovém zlatě. Nechybí růžové turmalíny a růžové safíry.

Maximilian Büsser, zakladatel značky MB&F, vám cenu zodpoví na vyžádání přes www.mbandf.com. Ojedinělý magazín GUIDE, skutečně jediný průvodce komfortními nákupy nejen v Praze, ale i například v Karlových Varech, více o tomto produktu přinese ve svém vánočním vydání 18. listopadu.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.