Sociální sítě
Nahoru

Swarovski myslí na mladé dámy

Společnost Swarovski, jejíž historie se začala v Jiřetíně pod Bukovou, představila světu již třetí kolekci hodinek. Nová linie se vyznačující větší cenovou přístupností, aniž by byla snížena hodnota jejich stylu a pohybuje se v rozpětí od 280 do 390 Eur, přičemž je určena hlavně nové a mladé generaci.

První model usiluje o vytvoření ultraženských hodinek zaměřených na hravost. Ke dvěma prvkům pouzdra hodinek lze připnout ozdobné přívěsky inspirované „ikonickým řetízkem“ Swarovski. Hodinky Aila jsou vytříbené, subtilní, s jemným nádechem retrostylu. Tyto 31mm kulaté hodinky s útlými tvary jsou z aktuální kolekce nejdrobnější. Na jejich lunetě září 46 čirých miniaturních pavé křišťálů ručně vsazených buďto do nerezové oceli, nebo na PVD v barvě růžového zlata. Číselník se skládá z vnějšího opálového (nebo matného) kruhu a z vnitřního středového kruhu, které jsou odděleny leštěnou zkosenou hranou. Logo labutě, znak společnosti, trůní na čísle 12 a na vroubkované korunce, přičem na dýnku nechybí motiv labutě Swanflower.

Tyto hodinky s nesčetnými vybroušenými ploškami mající mnoho tváří stejně jako zákaznice společnosti Swarovski, patří spíše do kategorie šperků než mezi měřiče času. Připnete-li k nim přívěsky, můžete si je upravit podle svého přání, čímž získají originální a osobní nádech. To dále přispívá k jejich přitažlivosti pro mladé zákaznice.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.