Sociální sítě
Nahoru

Louis Vuitton myslí na ženy

Louis Vuitton se vrací se svojí dámskou řadou Tambour Forever a představuje nový model  hodinek Forever Blue Infini, který bude zařazen do stálé nabídky.

Číselník a řemínek z lakované kůže Monogram jsou v elegantním sytém odstínu tmavě modré inspirované intenzitou přírodních barev, která ladí s kolekcemi luxusního koženého zboží Louis Vuitton. Kultovní motiv Louis Vuitton Monogram Flower je interpretován formou delikátního pavé na číselníku. Styl nového modelu hodinek Tambour Forever Blue Infini představuje vrchol krásy a elegance.Hodinky jsou v nabídce ve dvou velikostech, a to střední (Medium, 34 mm) a velké (Large, 39,5 mm). V každém případě jsou pouzdra vyhotovená z oceli, jejíž nožky uchycující řemínek jsou poseté diamanty. O přesný chod dvojice ruček se stará uložený quartzový strojek, který je chráněn proti vodě, a to až do 100 m. Cena modelu je 174 000 Kč, respektive 225 000 Kč za větší variantu.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.