Sociální sítě
Nahoru

Corum má tourbillon pro jachtaře

Ikonická kolekce Admiral’s Cup švýcarské značky Corum má další přírůstek. Je jím důkaz sounáležitosti do haute horlogerie, a to Seafender 47 Tourbillon GMT! Sportovní model s masivním 47mm pouzdrem ze zlata potěší mechanickým strojkem s automatickým nátahem (C0397), který kromě indikace času ve druhém časovém pásmu nabízí královskou komplikaci – tourbillon. Tato platforma eliminující vliv zemské přitažlivosti na chod strojku nese na své kleci i malou sekundovou ručku ve tvaru klíče, který je symbolem značky. Samotný číselník s motivem Clous de Paris, tedy malinkými pyramidkami, pak navíc nabízí indikaci noci a dne a samozřejmě datum.Zájemce o hodinky, vodotěsné do 50 metrů, si je mohou objednat v pražském klenotnictví Beny – www.benycz.cz – na Václavském náměstí.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.