Sociální sítě
Nahoru

Dokovací stanice pro každé ráno

Právě představený Logitech Clock Radio Dock S400i  je dokovací stanicí s reproduktory, budíkem a možností dobíjení. Jedná se o ideálního společníka na nočním stolku pro iPod a iPhone. Zařízení dokáže současně tyto přístroje dobíjet a přehrávat z nich hudbu, takže můžete v klidu usnout, a když se probudíte, bude mít iPod nebo iPhone plně nabitou baterii a přivítá vás vaší oblíbenou hudbou.Přístroj má dvojí nastavení budíku a funkci odloženého buzení („snooze“), takže lidé mohou mít jeden přístroj dohromady a pomocí dálkového ovladače jej ovládat přes celý pokoj nebo ze vzdálené strany postele. Navíc lze využít dobíjení i tehdy, když je reprodukce hudby vypnutá. Přístroj Logitech Clock Radio Dock S400i (2 499 Kč) funguje ve spojení se všemi generacemi iPhonu, iPodem touch, iPodem nano a 6. generací iPodu classic.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.