Sociální sítě
Nahoru

Tiger Woods tváří značky Rolex

Po ztrátě klíčových sponzorů, jako je AT & T, Accenture a Gillette před dvěma lety, podepsal Tiger Woods smlouvu s jedním z nejvýznamnějších sponzorů – luxusním výrobcem hodinek Rolex. Značka Rolex je spjata s prostředím golfu již od šedesátých let minulého století. Přestože podmínky této transakce nebyly zveřejněny, Rolex věří, že Tiger Woods má před sebou ještě dlouhou kariéru. Po jeho pádu z vrcholku slávy v roce 2009 se Tigeru Woodsovi ještě nepodařilo znovu dosáhnout čísla jedna na golfových hřištích, ale doufejme, že podpis této smlouvy pomůže Woodsovi vyšplhat se opět na vrchol. Tiger tak doplňuje výjimečnou sestavu osobností golfového světa, které v minulosti značku Rolex reprezentovaly. Patří mezi ně takové legendy jako Arnold Palmer, Jack Nicklaus nebo Gary Player. Z dnešních profi hráčů golfu značku zastupuje Phil Mickelson, Luke Donald a Adam Scott.

Více z rubriky Golf

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.