Sociální sítě
Nahoru

Dopřejte si českou kvalitu bydlení

Preferujete kvalitní český nábytek? Máte rádi nadčasový design a perfektní řemeslné zpracování? Jak ale poznáte opravdu kvalitní nábytek v nepřeberné nabídce trhu? Objektivním vodítkem může být například prestižní značka „Česká kvalita – Nábytek“, kterou uděluje Asociace českých nábytkářů ve spolupráci s Národním  informačním střediskem podpory kvality.

Kvalita výrobků a služeb se již řadu let drží v popředí zájmu, zejména v souvislosti s výskytem nebezpečných a nekvalitních produktů. Program Česká kvalita vznikl právě proto, aby odlišil seriozní a důvěryhodné výrobky a byl dobrým vodítkem pro výběr toho „pravého ořechového“. Program Česká kvalita je garantován usnesením vlády. Hlavním smyslem tohoto programu je poukázat na poctivé značky, které jsou udělovány jen po přísném a nezávislém ověřování kvality a podléhají pravidelné kontrole.

Mezi české firmy produkující kvalitní nábytek patří společnost NADOP – VÝROBA NÁBYTKU,  která obdržela prestižní značku ČESKÁ KVALITA, NÁBYTEK na veškerý vyráběný sortiment. Jsou to nábytkové řady KUCHYNĚ, SKŘÍŇOVÝ NÁBYTEK, ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK, JÍDELNÍ STOLY A KONFERENČNÍ STOLKY. Zákazníci se mohou tedy dlouhodobě těšit z užitných vlastností takto oceněného nábytku značky NADOP.

Česká kvalita zaručuje spotřebiteli, že zakoupený nábytek prošel náročným hodnocením a testy kvality.  Značka umožňuje jednoznačně a jednoduše identifikovat výrobek, který byl přezkoumán kvalifikovanou institucí nejen z hlediska jeho kvality, ale i užitné hodnoty a bezpečnosti! Tím je zaručeno, že má testovaný nábytek ve srovnání s obdobnými výrobky na trhu nadstandardní kvalitu. Výrobek je testován (i dodáván zákazníkům) ve smontovaném stavu. Nemůže se tedy stát, že spotřebitel dostane „hromadu prkýnek“, z kterých je potřeba jednotlivé skříňky teprve sestavit. Na první pohled se zdá, že nesmontované skříňky jsou levnější. Ve finále tomu tak není, protože operace sestavení neprobíhá u výrobce, nýbrž u zákazníka v jeho domově a to je také zpoplatněno v montáži. Dodávkou kuchyně na míru s kvalitně smontovanými skříňkami přímo od výrobce zákazník ušetří nemalé peníze za zbytečně zdlouhavou montáž a v neposlední řadě také drahocenný čas.  Všechny operace, které je možno provést ve výrobě, tak nezatíží  domácnost zákazníka nepořádkem a chaosem. Nehledě na to, že některé operace ani kvalitně u zákazníka provést nelze. Montéři pak normální chod domácnosti zatíží mnohem kratší dobu a téměř zde  odpadá nebezpečí poškození podlah a pod.Značkou Česká kvalita-Nábytek může být označen pouze nábytek od českého výrobce, který prošel systémem zkoušek a hodnocením nezávislé komise. Zkoušky jsou prováděny akreditovanou zkušebnou dle odpovídajících norem. Dodržování kvality a s tím související spokojenost zákazníků je samozřejmě průběžně kontrolována.

S nábytkem značky NADOP se můžete setkat na našem trhu od roku 1990. Více jak  dvacetileté zkušenosti s výrobou nábytku, spolupráce s renomovanými architekty a sledování nových trendů v designu řadí společnost mezi uznávané nábytkáře. Přijďte se přesvědčit do designového studia v Ořechově, v Praze nebo do sítě spolupracujících kuchyňských a bytových studií v celé ČR.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.