Sociální sítě
Nahoru

Extrémní Dartz má další lahůdku: auto k Roku Draka

Lotyšský Dartz je jedním z nejvýraznějších hráčů na trhu extrémně luxusních úprav. Jeho – často neprůstřelné – kreace uchvacují boháče v Rusku i americké rappery. Teď se rozhodl zaútočit na čínský trh vozem nazývaným pullman-saloon se speciální úpravou pro Rok Draka.

Masivní SUV na podvozku Diktátor  je o 60 centimetrů delší než jeho běžná verze, na kapotě má znak draka z diamantů, zlata a rubínů a řadu stříbrných doplňků. Uvnitř vozu k dispozici vlastní Wi-Fi a satelitní televize, interiér je v černém pianovém laku.

Poněkud morbidní edice Led Zepellin pak připomene tragédii v japonské jaderné elektrárně Fukušima prostřednictvím olověných plátů ve dveřích a 20palcovým olověným sklem.  Tento luxusní úlet přijde čínského zájemce na 8 milionů dolarů (více než 150 milionů korun).

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.