Sociální sítě
Nahoru

Zarámované fotografie hodinek do kanceláře od Photowatches.eu

Zcela jistě nejznámější fotografický ateliér v Čechách, který je zaměřený čistě na focení hodinek, rozšířil svou dosavadní nabídku. Náročným sběratelům tikajících pokladů totiž začal ateliér Photowatches.eu nabízet hned několik různých  služeb, kterým bezpochyby vévodí nafocení jejich drahocenných hodinek a následné zarámování. Důvod? Mnoho náročných sběratelů si totiž pořízené klenoty a hodinky ukládá okamžitě do trezorů či speciálních natahovačů, a na jejich zápěstí se tak dostanou pouze při výjimečných situacích. Aby se mohl šťastný majitel sběratelského kousku ze svých hodinek těšit opravdu každý den, nabízí se velkoplošné fotografie ve speciálních rámech dle výběru. Cena je samozřejmě závislá od velikosti formátu a kvality zpracování rámu, který může být jednoduchý či na zakázku ručně vyráběný a doplněný speciální rytinou. Informace o ceníku ateliéru Photowatches.eu a na zakázku připravených kalkulacích lze získat na vyžádání zde, přičemž ceny začínají na částce 10 000 Kč, ale může vyšplhat lehce i na desetinásobek. Dřevěné rámy s koženými potahy do rustikálního interiéru, případně čisté v kombinaci skla a oceli do těch moderních jsou totiž vždy podrobeny požadavkům zákazníka.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.