Sociální sítě
Nahoru

Diamanty blyštící se Certina

Jedním z prvních modelů značky Certina, který dorazil po představení ve švýcarské Basileji na tuzemský trh, je opravdu jedinečný DS Prime Lady Round. Jedná se o moderní, krásně dokonalé a elegantní hodinky odrážející ve svém designu ty nejlepší vlastnosti – tedy svůdnost a temperamentnost současné ženy.

Jejich temně černému číselníku dominují na královské pozici čísla 12 hned tři diamanty, které lemují i celou pevnou lunetu, po jejímž obvodu jich je celých 48. Samotné 32mm ocelové pouzdro v jehož architektuře se střídají leštěné a kartáčované plochy doplňuje safírové sklíčko s antireflexní vrstvou, která umožní dobrou čitelnost i za ostrého slunečního světla. Hodinky spolu s koženým řemínkem a motýlkovou sponou mají nejen sportovní, ale i luxusní design čímž jsou doplňkem pro každý styl oblékání. DS Prime, s cenovkou 37 890 Kč, se vyrábí ve více barevných a módních variantách, takže dokáží ladit nejenom s letním outfitem, ale také s kabelkou či letními lodičky.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.