Sociální sítě
Nahoru

Stylové zachycení okamžiku

Výrazné pastelové barvy jsou letos v módě, stejně jako květové vzory a pomalu navracející se bicolor. Toho si je vědom i slavný výrobce fotoaparátů – značka Olympus. Ta nedávno představila fotoaparát, který nejenom stylově doplní kabelku a dokáže se barevně sladit s letními šaty či krytkou iPhonu, ale navíc taky opravdu něco vydrží. Byl totiž konstruován, aby splňoval ty nejnáročnější požadavky vyznavačů outdoorových aktivit.

Olympus TG-620 zachycuje díky špičkové technologii lépe rychlé momenty – jeho předností jsou zejména minimalizace okolního šumu a blesková reakce spouště s automatickým zaostřením. Navíc odolá pádu z výšky 1,5 metru. Je tedy možné ho vzít sebou na kolo nebo na kolečkové brusle. Využít se může i při potápění, a to až do hloubky pěti metrů (nerozbije se tedy na žádné party, a to ani v případě, když spadne do bazénu). Fotoaparát zachytí kvalitní snímky i v extrémně náročných podmínkách. K dostání je v několika tónových barvách léta.

Více z rubriky Hi-end video

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.