Sociální sítě
Nahoru

V každém z nás je skrytý potenciál. Využijme ho!

Zatímco info-marketing v zahraničí již několik let pomáhá lidem vydělávat milóny, zúročit jejich potenciál, prodávat dovednosti, produkty, myšlenky, v Česku jeho chvíle, zdá se, přichází právě nyní. Své o tom ví zakladatel probíhajícího projektu Miliónové impérum David Kriš.

Jeho březnového on-line vzdělávacího kurzu EmailAcademy se účastnilo 9000 českých podnikatelů. Jeho kurzy se staly nejúspěšnější kampaní na prodej vzdělávacích programů na českém internetu. Teď se rozhodl předat své know-how všem zájemcům v České republice. Od počátku srpna se kdokoliv může zdarma zúčastnit jeho on-line tréninkových videí projetku – Miliónové impérium.O infomarketingu, kterému se Miloónové impérium věnuje se často hovoří jako o marketingovém fenoménu 21. století. Co v sobě vlastně skrývá? „Celé této oblasti podnikání, která v zahraniční funguje mnoho let a generuje nové a nové milionáře se u nás nikdo nevěnuje. Info-marketing tvoří info-podnikatelé, kteří vidí tuto příležitost a  prodávají něco, co má dnes tu největší hodnotu.. Informace.,“ prozrazuje zakladatel Miliónového impéria David Kirš. Podle jeho slov učí Miliónové impérium podnikavé lidi strategii, jak v sobě objevit skryté kvality, vytvořit z nich produkt, prodat ho díky internetu a ještě tím mnoha lidem pomáhat. „Miliónové impérium vzniklo, abych vám ukázal, jak je dnes možné vydělat miliony a přitom dělat to, co milujete a ještě pomáhat druhým. Chci abyste byli bohatí, po všech stránkách,” říká otevřeně dodává.

Právě oblastmi, jak se stát lídrem v oboru, který milujete, jak budovat značku a jak se na internetu prodat, David Kirš studoval tři roky. Jenom za poslední rok utratil 600 000 Kč, aby se mohl setkat s celosvětovými špičkami z oblasti internetového marketingu. .

V Čechách je spousta lidí, kteří dokázali, znají a dělají skvělé věci a to co jim chybí je schopnost o tom dát druhým vědět. Díky Miliónovému impériu je zde možnost uvědomit si své kvality. Navíc vám ukáži pět kroků, které pokud budete dodržovat, najdete i vy v sobě Miliónové impérium a vybudujete podnikání, které vás nebo vaši firmu zabezpečí na mnoho let. Je to plán, který může s lehkostí použít majitel firmy i zaměstnanec. Každý máme v sobě totiž jedinečné znalosti a dovednosti,” uzavírá David Kirš jehož tréninkové video je možné shlédnout na youtube.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.