Sociální sítě
Nahoru

La Perla pod taktovkou Jeana Paula Gaultiera

La Perla je šperkovnice plná svůdných klenotů a jedním z nich je i Jean Paul Gaultier, světoznámý návrhář, který pravidelně ve spolupráci s La Perlou připravuje limitované kolekce. Pro sezónu jaro/léto 2013 vznikla kolekce plná nevyčerpatelné gaultierovské kreativity a italské svůdnosti. Je rozdělena na spodní prádlo a plážové oblečení. La Perla a Jean Paul Gaultier touto spoluprací opět vstupují na území ženskosti a luxusu převedeného ze světa nádherného spodního prádla.

Gaultier v nové kolekci Créateur představuje několik hlavních inspiračních směrů. V tématu „Marin“, vévodí hebounký tyl, a se setkáme se v něm s krajkou s kontrastními vodorovnými pásky, které symbolizují námořnické pruhy. Ty jsou pro Gaultierovu módní tvorbu tak typické. Účinek je umocněn použitím modré a černé barvy. Některé detaily ještě více přibližují námořnický styl. Například probodnuté srdce vyšité na šortkách nebo malá kotva vyobrazená na trojúhelníkových podprsenkách.

Kolekcí „Rubans“ prochází hedvábná stuha, která vytváří obrazce a arabesky z tylu. Pečlivá krejčovská práce vytváří fascinující trojrozměrné růže, které z látky vystupují.

Více z rubriky Butiky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.