Sociální sítě
Nahoru

Jameson Bartenders Ball 2013 zná své vítěze

Špičkoví barmani dorazili 16. května 2013 do pražského NODu na barmanskou párty a soutěž Jameson Bartenders Ball, aby poměřili své síly v přípravě koktejlů i shot-tailů.  Ojedinělý večírek a soutěž v jednom byl opět velkým přínosem pro všechny zúčastněné mistry barmanského umění. V pořadí již druhý ročník českého kola se setkal s velkým zájmem. Soutěžící měli za úkol připravit pro porotu koktejl a shot-tail na bázi Jameson whiskey podle své fantazie. V hodnocení byl kladen důraz nejen na chuť, aroma, vzhled, kreativitu, ale i na osobnost barmana a jeho prezentaci.

Zábavným a zasvěceným průvodcem večera byl profesionální barman, pro tento večer také moderátor, Samer Selbak. Kromě výměny zkušeností a chvil napětí při soutěži se mohli zúčastnění i dobře pobavit. Večer se díky bohatému programu proměnil ve skvělou párty, kterou si všichni užili. Chybět nemohla pečlivě vybraná hudba DJs, taneční vystoupení Electric Boogie v podání Martina Pořízka za doprovodu beat boxera Petra Sejkory, mladé talenty The Unique a pro zájemce Jameson airbrush tatoo a hair styling kadeřnického salonu Joshua. Na baru byly k ochutnání osvěžující Jameson coolers, nově i Jameson shot tails.

Nejdůležitějším bodem programu byla barmanská soutěž Jameson Bartenders Ball a následné vyhlášení vítězů, které čeká zasloužená cesta do Irska. V Irské metropoli se totiž letos znovu koná mezinárodní finále soutěže Mix Master Challenge a nejúspěšnější barman ze všech zúčastněných zástupců jednotlivých zemí si vyslouží titul „Jameson Mix Master Champion“.

A kdo se stal vítězem národního kola soutěže Jameson Bartenders Ball 2013?

1. Ondřej Hnilička, Hemingway Bar, Praha

2. Milan Zaleš, Bugsy’s Bar, Praha

3. Kryštof Hordina, La Casa de la Havana vieja, Praha

Právě oni vyhrávají výlet do Irska, kde na ně čeká velmi nabitý program od 23. – 26.5.2013, kam je doprovodí také Jameson ambasadorka Lucie Poláková. Vítězové budou mít  jedinečnou možnost navštívit původní palírnu Jameson Old Distillery  v Dublinu a současnou palírnu Midleton Distillery, podívají  se do vybraných barů a shlédnou místní Jameson trendy v Dublinu a Corku, zažijí skvělou atmosféru při jízdě soukromým vlakem, a hlavně se potkají s barmany z celého světa na energií nabité párty. To vše bude doplněno skvělou irskou Jameson whiskey. Prvního Ondřeje Hniličku, který svým vítězstvím obhájil první místo z předchozího roku, pak čeká boj za získání titulu „Jameson Mixmaster Champion“ ve finále soutěže Jameson Bartenders Ball.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.