Sociální sítě
Nahoru
reklama

Pánské peněženky

Darujte překrásný vánoční dárek v podobě pánské peněženky z butiku Arde Style Shop. Peněženky jsou balené v dárkových krabičkách a jsou tak ideálním dárkem.

Darujte překrásný vánoční dárek v podobě pánské peněženky z butiku Arde Style Shop. Peněženky jsou balené v dárkových krabičkách a jsou tak ideálním dárkem.

Pánské peněženky

Vybírejte z široké nabídky pánských peněženek ručně vyrobených z pravých kůží. V nabídce naleznete peněženky náprsní, s kapsou na drobné, s pouzdrem na doklady, cestovní, stejně jako kožené peněženky na mince.

Pánské peněženky

Luxusní pánská kožená peněženka vyrobená z nádherné anglické kůže. Uvnitř vyložená pravou hadí kůží v modré barvě. Hadí kůže použitá na výrobu je nejen velmi jemná, ale díky speciálnímu dokončovacímu procesu se i nádherně leskne. Každá peněženka má osm kapes na kreditní karty, dvě velké kapsy po celé délce, hlubší kapsy na poznámky, dvě velké kapsy na vizitky a fotografie. Dokonalá elegantní peněženka z hadí kůže, která Vám nesmí chybět.

Pánské cestovní peněženky

Cestovní peněženka vyrobená z nádherné telecí kůže. Uvnitř je vyložená luxusním moaré hedvábím a krémovým kontrastním jemným semišem. Každá cestovní peněženka obsahuje jednu velkou kapsu, čtyři oddělené kapsy po celé délce na cestovní dokumenty, letenky, cestovní pasy, apod.; jednu kapsu po celé délce na mince nebo drobnosti se zapínáním na zip a úplně vpředu jednu kapsu na palubní vstupenku.

Peněženky

Náprsní peněženka ručně vyrobená v krásné černé barvě z kvalitní telecí kůže v imitaci krokodýla. Uvnitř je vyložená jemným modrým semišem. Obsahuje sedmnáct kapes na kreditní karty a tři kapsy po celé délce, kapsy jsou vyložené hedvábím. Velmi elegantní náprsní peněženka, která vám nesmí chybět.

Značková pánská peněženka

Značková pánská peněženka vyrobená z krásné telecí kůže. Dvě oddělení na bankovky, přihrádka na kreditní karty. Do peněženky se vejde i český občanský průkaz. Uvnitř polstrována kvalitním hedvábím.

Peněženky

Stylová a praktická peněženka Mini Continental je ručně vyrobená z nejkvalitnější italské telecí kůže. Hlavní prostor s luxusní hedvábnou podšívkou je zdoben monogramem Aspinal of London. Kapsy na kreditní karty / vizitky jsou vyložené moaré hedvábím. Přihrádka na mince je s uzavíráním na švýcarský zip, prostor pro bankovky a kreditní karty pak s uzavíráním na druk.

Pánské peněženky zakoupíte v butiku Arde Style Shop na adrese www.arde.cz

Více z rubriky Pánský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.