Sociální sítě
Nahoru

Dámský klenot pro každý den od Jaeger-LeCoultre

Manufaktura ze švýcarského Vallée de Joux, která loni oslavila své 180. výročí, předvedla letos na veletrhu SIHH své novinky, jež jsou výsledkem špičkového výzkumu a dokonalé hodinářské práce. Po boku komplikovaných modelů pro pány, však nechyběly svůdné kousky určené něžnému pohlaví, jako je například další počin elegantní a drobné kolekce hodinek Rendez-Vous.

Dámské hodinky Rendez-Vous Night & Day, které už nyní lze objednávat v pražské prodejně Carollinum, v nejčistším hodinářském stylu se pyšní neobvyklým ukazatelem dne a noci a nádherným perleťovým číselníkem se snadno čitelnými číslicemi. Kulaté pouzdro velikosti 29 mm z leštěné oceli nebo růžového 18kt zlata skrývá mechanický strojek s automatickým nátahem kalibru 967A, který poskytuje 42 hodinovou rezervu nátahu. Eleganci modelu dodává lesklý černý řemínek z aligátora.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.