Sociální sítě
Nahoru

Orosená sklenice domácího ledového čaje osvěží

Je mnoho možností, jak v horkých letních dnech zahnat žízeň. Vždyť nás na každém rohu poutají reklamy na „to pravé osvěžení”. Víme ale opravdu, co pijeme, co naše tělo potřebuje? Vyzkoušejte letní inspiraci z kuchyně Ahmed Tea London a vyrobte si přímo ve vaší kuchyni domácí ledový čaj přesně podle vašeho gusta. Přestože první ledové čaje spatřily světlo světa teprve před stopadesáti lety, jejich sláva se po celém světě rychle rozšířila a stále získává nové a nové příznivce. V dnešní době tu máme širokou nabídku balených nápojů v pet lahvích, ty ale často vzhledem k vysokému obsahu cukru v parném dni příliš osvěžení neposkytnou. Zpříjemněte sobě i svým blízkým letní grilování, párty nebo cestu za sluncem domácím ledovým čajem bez zbytečných „éček“, umělých barviv, dochucovadel a sladké přesně tak, jak máte rádi. Zdravý a osvěžující nápoj vykouzlíte z běžně dostupných surovin během několika minut a vy se se svou originalitou můžete blýsknout ve společnosti svých kamarádů, přátel i těch nejmenších. Kromě toho, že budete mít absolutní přehled o tom, co pijete, může být jejich výroba i skvělou zábavou, do které se mohou zapojit také děti. Nic přece nechutná lépe než vlastnoručně vyrobená limonáda nebo ledový čaj. Při prázdninových výpravách do lesů nebo zahrad vašich babiček najdete spoustu ovoce, kterým váš ledový čaj uděláte výjimečným. Jahody, borůvky nebo například rybíz promění vaši sklenici ice tea doslova ve vitamínovou bombu. SUMMER GARDEN ICE TEA, jeden z našich tipů, k tomu doslova vybízí. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a chtějí se nechat hýčkat vlnami Středozemního moře s vůní rozmarýnu, doporučujeme vyzkoušet ROSEMARY ICE TEA.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.