Sociální sítě
Nahoru

Francouzské inspirace pro zvídavé

Poslední srpnová neděle bude v Chagall´s Club Restaurantu patřit Francii a jejím chutím. Šéfkuchař Marek Procházka totiž připravil jedinečné menu, které v průběhu dne bude možné ochutnávat a nechat se tak do budoucna inspirovat různými chutěmi. Co víc? Pokud si budete chtít odpočinout od svých dětí, postarají se o ně kuchaři, kteří plánují dětský koutek vaření! Oběd či jakýsi specifický brunch, který v Chagall´s Club Restaurantu nazývají právě „inspirací“ potěší také svou cenou. Na osobu totiž vychází na pouhých 980 Kč, přičemž v ceně jsou zahrnuty veškeré na den připravené pokrmy a navíc nealkoholické nápoje a lokální víno. Samozřejmostí je ale možnost ochutnávat jednotlivé položky z menu za jednotné ceny. Tak například quiche vyjde na 45 Kč, francouzský tatarský biftek na 100 Kč a kachní rillettes na 85 Kč. Ze servírovaných chodů rozhodně zaujme rybí Bouillabaisse s omáčkou Rouille za pouhých 75 Kč, hovězí roštěná pečená na nízkou teplotu s pečeným bramborem a pepřovou omáčkou za 185 Kč a rozhodně šneci po Burgundsku za 140 Kč.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.