Sociální sítě
Nahoru

Sluchátka z 18kt zlata pro náročné

Happy Plugs představuje mimořádně luxusní a krásný šperk, který se vymyká všem dosavadním představám o mobilním příslušenství – ručně vyráběná sluchátka z 18kt zlata. Švédská značka Happy Plugs vyrábí fashion sluchátka a příslušenství k mobilním telefonům a tabletům, které se stávají ikonou ve světě módy. Na vrcholu nabídky je unikátní zlatý šperk – luxusní sluchátka Happy Plugs 18 carat Gold. Pokud chcete být opravdu výjimeční, jsou tato sluchátka z dílny švédského zlatníka, který sídlí ve čtvrti Old Town ve Stockholmu, právě pro vás. Happy Plugs 18 carat Gold jsou vyrobena z 25 gramů pravého 18 karátového zlata a nesou jedinečný tvar sluchátek tohoto výrobce. Happy Plugs se tak stala první značkou na světě, která vyrábí sluchátka kompletně vyrobená z pravého zlata. Sluchátka Happy Plugs 18 carat Gold nabízí na objednávku například síť obchodů iWant za 299 900 Kč.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.