Sociální sítě
Nahoru

Karbonové šperky Lussien konečně v Praze

Jak už portál iLuxus.cz informoval, díky vazbám magazínu Top Class na významné klenotnické domy a značky, došlo ke spojení rodinné sítě klenotnictví a hodinářství Altman s českým výrobcem šperků Lussien. Jejich karbonová díla, lemovaná zlatem a diamanty, je tak možné obdivovat ve výloze prodejny na Václavském náměstí, a to po boku předních značek, jakými je TAG Heuer, Longines, Carl F. Bucherer a Baume & Mercier. Na nově navrženém displeji žádají o pozornost nejenom tradiční náušnice ve tvaru srdíček, prsten nebo obří přívěsek ve tvaru klíče, ale také muži vyhledávané psí známky s diamantem.

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.