Sociální sítě
Nahoru

Nové možnosti s dotykovými pery Montblanc

Záhy po uvedení stylusu ScreenWriter v rámci kolekce Montblanc Extreme představuje Montblanc další dvě dotyková pera vyvinutá pro Samsung Galaxy Note 4. Elegance a zkušenosti tradičního výrobce luxusního psacího náčiní perfektně doplňuje progresivní moderní technologie. Elegantní stylusy pro ovládání dotykových displejů využijete nejen při procházení webu, pročítání a psaní emailů, ale také při skicování, podepisování a řadě dalších funkcí. Tlačítko na boku obou per rozšiřuje nabídku funkcí o další možnosti: výběr a procesování poznámek, shromažďování a ukládání obsahu, vytvoření snímku obrazovky a jeho editování, vyhledávání či spouštění vybraných aplikací ve specifických zónách displeje.

Tělo robustního pera e-Starwalker (#112680) z ušlechtilé černé pryskyřice doplňují tmavé detaily pokovené rutheniem a bílá hvězdička Montblanc vznášející se ve vršku víčka. Nástroj má výměnný hrot a může současně sloužit jako tenký fix. Cena: 11275 Kč.

Design štíhlého Pix Pen (#112682) z ušlechtilé černé pryskyřice vychází z oblíbené produktové řady Cruise. Jeho hrot je výměnný a díky tomu může sloužit jako klasická propisovací tužka. Cena: 7565 Kč.

K dotykovým perům uvádí Montblanc rovněž nová kožená pouzdra na Samsung Galaxy Note 4.

Montblanc Extreme ScreenWriter (#111040) je vysoce přesný nástroj pro psaní, kreslení a skicování na dotykových displejích jakýchkoli zařízení. Silikonový disk na hrotu ScreenWriteru má přesnost psacího pera a nepoškrábe displej. Jeho používání je stejně přirozené jako psaní běžným perem. Hrot nástroje je výměnný a nabízí další dvě možnosti využití – jako mikrofix a propisovací tužka. Montblanc Extreme ScreenWriter je k dispozici ve dvou provedeních. Verze Steel kombinuje ocel a antracit s PVD povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání, chemikáliím a extrémním teplotám. Varianta Resin je vyrobena z ušlechtilé černé pryskyřice. Ceny 23 400 Kč (Steel) a 13 100 Kč (Resin).

Více z rubriky Pánský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.