Sociální sítě
Nahoru

Rubíny dotvoří zimní outfity

Vraťte se v čase a prožijte vášnivé chvíle jako z minulého století díky nové kolekci šperků s rubíny rodinného klenotnictví Richard Collection. Tato nádherná kolekce je inspirovaná stylem Art Nouveau, který je znám pro svou delikátní a moderní formu zpracování i souměrné a vyvážené tvary ozdobných motivů. Výjimečnost, která je patrná v tomto uměleckém stylu se snoubí s precizními detaily, originálním provedením a dokonalým zpracováním drahých kamenů. Je známo, že rubín dodává energii a rovnováhu a podněcuje touhu k životu, zlepšuje motivaci a dokáže nasměrovat k realistickým cílům. Rubín patří k nejcennějším drahokamům a své obdivovatele si získává především neopakovatelnými odstíny červené barvy, od krvavě červených až po jemně fialové.

Více z rubriky Drahé Kameny

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.