Sociální sítě
Nahoru

Královský pivovar Krušovice má nové sklo

Nový půllitr o váze 860 gramů se od jiného pivního skla liší i velikostí ucha. Jedná se o tzv. čtyřprsťák, což jasně vypovídá o tom, jak ho spotřebitelé budou držet. Nové půllitry se vyrábějí lisováním, aby zůstaly zachovány ostré hrany i krušovické logo. Královský půllitr, zvaný Rudolf, už zbývá jen představit veřejnosti. Inspirace Rudolfovým majestátem ovšem neznamená, že by Krušovice nežily královskou současností. Právě naopak: už půldruhého roku oslovují sloganem „Buď jsi král, nebo ne“ všechny hrdiny všedních dní, kteří nyní dostanou příležitost vychutnat si královské pivo nejvyšší kvality všemi smysly. Pivo, které má jemnou aromatickou hořkost, hustou pěnu a výrazný říz. Všechny tyto atributy piva Krušovice spolu s novým pivním sklem spojuje i speciální metoda čepování, tzv. „na korunku“, kdy sklenici přiložíme pod úhlem 45 stupňů, nápis směřuje pod kohout a čepujeme. I samotné čepování Krušovic na korunku se stává obřadem a stojí to za to!

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.