Sociální sítě
Nahoru

Sexy pohled díky nové řasence Terrybly od značky By Terry

Přestože dekorativní kosmetika By Terry vstoupila na český trh teprve před několika dny, přináší s sebou tato luxusní francouzská značka s dlouholetou tradicí úžasnou řasenku a péči v jednom Terrybly, kterou si pro své skvělé výsledky oblíbily světové celebrity.

Terrybly není jen obyčejná řasenka, je to zároveň vyživující sérum na řasy, které podporuje jejich růst díky Lumicoat Care Technology. Tento komplex složený z kolagenu a kyseliny hyaluronové stimuluje přirozený metabolismus řas a podporuje tak jejich růst. Řasenka Terrybly Vás nadchne nejen pěstícím účinkem, intenzivní barvou, ale také úžasným kartáčkem, který oddělí každou řasu zvlášť a Vaše řasy tak získají dokonalý objem a intenzivní pohled, kterému nikdo neodolá. Řasenka Terrybly je k dostání ve čtyřech odstínech – černé, hnědé, modré a fialové. Řasenka Terrybly, 8 ml za 990 Kč, je k zakoupení v salónu a butiku L´Eclat, Bílkova 16, Praha 1.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.