Sociální sítě
Nahoru

Členové cyklistického týmu Tinkoff-Saxo obchodují ve jménu charity

Saxo Bank vnáší soutěživého ducha cyklistiky do světa obchodu. S podporou cyklistického týmu Tinkoff-Saxo sestavila týmy, které získají finanční prostředky na charitativní účely. Saxo Bank, online multi-asset obchodní a investiční specialista, spustila soutěž Trade Like a Pro. Jejími tvářemi jsou taková jména ze světa cyklistiky jako Alberto Contador, Peter Sagan, Ivan Basso a další členové profesionálního cyklistického týmu Tinkoff-Saxo včetně českého zástupce Michala Kreuzigera. Cílem projektu je získat finanční prostředky na charitativní účely. Čtyřicet šest jezdců, manažerů a sportovních ředitelů profesionálního cyklistického týmu je součástí soutěže Trade Like A Pro, jejímž pořadatelem je Saxo Bank. Každý účastník začne s 1 500 eury, které mu věnuje Saxo Bank, a s pomocí aplikace Saxo Mobile Trader bude mít možnost obchodovat s akcimemi. Soutěž poběží až do konce cyklistického závodu Giro D’Italia 31. května 2015, kdy bude celkový dosažený výtěžek za celý tým věnován charitativnímu projektu, který vyberou samotní účastníci.

Celá soutěž se odehrává na obchodní sociální platformě Saxo Bank Tradingfloor.com. Ti, kdo jsou v ní registrovaní, mohou sledovat vývoj soutěže, vidět počínání konkurenčních týmů, být s nimi ve styku a diskutovat o investičních tématech. Navíc umožňuje také kopírovat jednotlivé strategie mezi sebou. Například v pátek 6. března sportovní ředitel týmu Tinkoff-Saxo Tristan Hoffman vede pole účastníků s 19,77% návratem svých investic. „Je to téměř tak intenzivní jako při vyčerpávajícím výjezdu do kopce nebo jako při finiši během sprintu ve Spring Classics. Všichni z nás chtějí vyhrát a darovat na vybraný charitativní projekt tolik peněz, kolik je možné,“ uvedl Tristan Hoffman. Trade Like A Pro jde ruku v ruce s iniciativou Ride Like A Pro, kterou Saxo Bank zahájila v listopadu minulého roku, díky které mají současní perspektivní klienti Saxo Bank příležitost žít a trénovat jako cyklističní profesionálové. Učí se například vše o anatomii kola pro dosažení intenzivního intervalového tréninku jako členové týmu Tinkoff-Saxo. Exkluzivní cyklistický program nabízený zdarma malým vybraným skupinám zahrnuje trénink, koučing a skupinové jízdy s cyklisty Tinkoff-Saxo stejně jako šanci závodit na nejtvrdších etapách Grand Tour včetně Giro D’Italia a Vuelta a Espaňa.

Ride Like A Pro program nabízí:

• Být členem dění kolem světového týmu Tinkoff-Saxo

• Intenzivní osobní trénink zaměřený na osobní cíle

• Vysokou frekvenci skupinových tréninků pod odborným dohledem

Při komentování obou iniciativ se Matteo Cassina, vedoucí obchodních vztahů Saxo Bank vyjádřil: „Saxo má dlouhodobý a oboustranně prospěšný vztah s cyklistickým týmem Tinkoff-Saxo a hlavním cílem programů Trade Like A Pro je pomoci účastníkům chopit se příležitosti a dokázat si splnění svých fyzických i duševních cílů. V Saxo Bank věříme, že je to klíč k úspěchu na finančních trzích tak jako na cyklostezce.”

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.