Sociální sítě
Nahoru

Nestárnoucí Chantal Poullain miluje fotbálek a mušle

Půvabná divadelní a filmová herečka Chantal Poullain (58) prozradila svůj recept na to, jak vypadat stále skvěle. Srší pozitivní energií a úsměvy nešetří. A právě v tom tkví celý fígl. Tenhle přístup jí rozhodně svědčí a její věk byste jistě neuhodli. Miluju fotbálek, ráda ho hraju už od dětství.“, směje se Chantal a nadšeně vyzývá šéfkuchaře Romana Dolejše a během několika málo vteřin mu dává první gól. Na oplátku ji pozval do své kuchyně. Chantal je žena mnoha talentů. Umí připravit jedny z nejlepších mušlí na víně. Chantal je pravidelnou návštěvnicí francouzské brasserie Chez Marcel, jenž letos slaví své již dvacáté výročí. Zdejší kuchyni má moc ráda.Mušle jsou úžasná delikatesa. Když je koupíte, jsou uzavřené a ty, co se při vaření neotevřou, nejezte. Ty nejsou dobré.“, říká půvabná herečka během přípravy. Za necelých deset minut byly mušle na víně a la Chantal hotové a chutnaly úžasně. Třeba se zařadí i do jídelníčku restaurace.Chantal má opravdu šmrnc a umí místnost, do které vejde, prozářit. Domestikovaná Francouzka má syna Vladimíra se slavným komikem Bolkem Polívkou.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.