Sociální sítě
Nahoru

Krása pestrých barev Clé de Cartier

Stylové hodinky Clé de Cartier jsou velmi elegantní a vhodné pro všechny příležitosti a momenty v životě. Tento nový model, který v sobě odráží jedinečný charakter, styl a energii vytvořil legendární Cartier pro ženy i muže. Jeho silueta, nekompromisní vzhled a jednoduchý design nabízí dokonalou eleganci, nově umocněnou nádhernými barvami řemínků z té nejkvalitnější kůže. Čisté linie hodinek z bílého nebo růžového zlata, u dámských modelů doplněné o diamanty, tvoří s barevnými řemínky z exotické kůže dokonalou harmonii. Každá z luxusních kůží jako jsou aligátor, kajman, ještěrka nebo pštros je v butiku Cartier k dispozici ve více než 20 odstínech, díky kterým si můžete vytvořit zcela nový model dle aktuálního trendu či nálady. Vedle barvy a kůže je možné zvolit lesklou či matnou variantu řemínku. Cartier disponuje jedním z největších vzorníků pro výběr kožených řemínků, které lze vybírat i pro jiné modely hodinek Cartier, jako jsou například hodinky Ballon Bleu či ikonické modely Tank.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.