Sociální sítě
Nahoru

Levandulový anti-stress rituál v Ecsotica Spa

Vůně i modrofialová barva levandule umí člověka nádherně omámit…

Levandule je vynikající nejen pro své aromaterapeutické účinky, ale také pro blahodárné účinky o pleť. Odbourejte stres tělovým peelingem s kvítky levandule, který navozuje relaxaci, jemně čistí pokožku a zároveň ji zanechává hladkou a sametově jemnou. Skvělá domácí a osvěžující limonáda z této byliny podávaná na barokním nádvoří restaurace Aquarius chutná naprosto báječně! Balíček obsahuje :

– zapůjčení nadýchaných županů a osušek

– hodinovou relaxaci v Klubu Zdraví v unikátním gotickém sklepení s bazénem osvětleným křišťálovým lustrem, dále saunou, párou a posilovnou

– levandulový tělový peeling s kvítky levandule v trvání 60 minut v lázních Ecsotica

– osvěžující domácí levandulovou limonádu na nádvoří restaurace Aquarius

Cena na osobu : 1.900 CZK Pro rezervace, prosím, kontaktujte lázně Ecsotica Spa na telefonu +420 257 286 066 nebo spa@alchymisthotel.com . Balíček je platný do 30.9.2015 a nemůže být kombinován s žádnými jinými slevami či nabídkami. Ecsotica Spa

Jen několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, v samém srdci Malé Strany, se nachází Alchymist Grand Hotel & Spa. Hotel ověnčený mnoha světovými oceněními zaujímá původní plochu čtyř měšťanských domů. Nejstarší z nich, dům „U Ježíška“, prošel v průběhu let mnoha úpravami, až zde v roce 2006 vznikl 5 hvězdičkový boutique hotel, jež snoubí barokní noblesu s renesančními prvky. Vstupte a vychutnejte si čarovnou atmosféru tohoto jedinečného prostředí. Jako poklidná oáza pro Vaši tělesnou i duševní svěžest Vám luxusní lázně Alchymist Grand Hotel and Spa nabízejí dokonalý odpočinek a omlazení v komfortním prostředí lázeňského hotelu, kde dochází ke spojení fantastických, tělo hýčkajících procedur a exotického interiéru. Ecsotica Spa disponují pěti privátními místnostmi, z nichž jedna je speciálně navržena pro páry, které touží sdílet své romantické zážitky. Hosté mohou plně vychutnat řadu orientálních ošetření, inspirovaných indonéskými rituály, od hloubkové svalové masáže a relaxační aromaterapie po koupelové rituály a detoxikační zábaly či zkrášlovací kůry kosmetikou Darphin. Inspiraci najdete na www.alchymisthotels.com .

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.