Sociální sítě
Nahoru

Stylová funkčnost v podání Victorinox

naimakka-555Historie značky Victorinox je doslova lemována dobrodružstvími kultovního švýcarského nože. A nyní píše kolekce hodinek I.N.O.X. svou vlastní legendu. Dokonalé proporce. Tři ručky a datumovka. Tak jednoduché a přitom komplexní. I.N.O.X. dokonale vystihuje výzvu, kterou si Victorinox Swiss Army vytyčila přijetím 130 klíčových bodů. Hodinky prošly 130 testy odolnosti se vztyčenou vlajkou. Inženýři kalibrovali každý detail hodinek. I.N.O.X. mění hranice a přepisuje pravidla odolnosti. Výsledkem je funkční, vysoce kvalitní výrobek se silnou identitou. Outdoorový náramek nyní slaví díky modelu INOX Paracord svůj hodinářský debut. Pyšnící se všemi silnými stránkami kolekce I.N.O.X., model I.N.O.X. Paracord je skutečným předmětem přežití, který je praktický a funkční.

inox_naimakka_1Outdoorový náramek je originální, inovativní a jedinečný, tkaný z vysoce odolného nylonu.  Exkluzivní pletení, vyvinuté ve spolupráci s Naimakka, skvěle doplňuje hodinky. Náramek paracord může být rozpletnen a poslouží tak mnoha účelům svého nositele a stává se tak ideálním společníkem pro každé dobrodružství a expedici. Sedm vnitřních nylonových vláken může být extrahováno z pláště a využito jako varianta tenčích vzorů nebo upevňovacích prvků.

inox_naimakka_2Hodinky I.N.O.X. Paracord hodinky byly navrženy pro každodenní život plný dobrodružství. Náramek paracord má potenciál být velmi univerzálním nástrojem přežití. V nouzových situacích, mohou být vlákna rozpletena a používána samostatně. Oceníte ho nejen, když si budete potřebovat nahradit tkaničku, ale především v nečekaných situacích, jimž často čelí dobrodruhové a sportovní nadšenci. Paracordem můžete využit jako vlasec, či jako popruh, kterým svážete své kempingové vybavení nebo jako tažným pás pro vaše auto a loď.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.