Sociální sítě
Nahoru

Perektní make-up pro náročné ženy

BY TERRY - LIGHT EXPERT AMBIANCE - BDPokud se vám zdá název Light-Expert Brush trochu povědomý, tak se určitě nemýlíte – jedná se o inovaci původního make-upu ve štětci Light Expert, který si oblíbily tisíce žen na světe. Pro svůj velký úspěch Terry de Gunzburg posouvá hranice dokonalosti pro přirozený vzhled. Light-Expert Brush obsahuje technologii I.M.C, která spojuje mikročástečky a mikropigmenty, jež dokážou zbavit pleť veškerých nedokonalostí. To, že pleť bude vypadat lépe při pravidelném používání není jediným benefitem tohoto produktu – make-up je v praktické formě zkoseného štětce, který má čtyři otvory pro bezchybně dokonalý make-up. Můžete tak rovnou pracovat a roztírat make-up od středu směrem do strany. Poslední skvělou vlastností je jeho lehká textura – dokáže krásně přilnout k pleti a vytvořit tak zcela dokonalý a svěží vzhled. Light Expert Click Brush je zkrátka ideálním produktem pro bezchybně přirozený make-up a zároveň je určitě must-have produktem do Vaší kabelky, jelikož s ním velmi snadno můžete oživit Váš make-up během dne a být tak za hvězdu za jakékoliv situace. Dostupný v 6 odstínech.

Produkty By Terry jsou k dostání v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.