Sociální sítě
Nahoru

MĚJTE ÚŽASNĚ VYPRACOVANÉ TĚLO…

Inovativní fitness centrum BodyBody představuje metodu elektrické stimulace svalů (EMS), která cvičební proces zintenzivní a přináší tak nadstandardní výsledky v kratší době. Kromě toho nabízí možnost soukromí pro každého klienta a koncept individuálního přístupu, který je od klasických fitness center na hony vzdálený. Na trénink se můžete dostavit kdykoliv během dne, ke cvičení nepotřebujete nic víc než vaše tělo. Po příchodu obdržíte vše, co potřebujete, pak už jen pod vedením certifikovaného lektora provádíte dané cviky. Během toho jsou svaly stimulovány drobnými elektrickými impulsy, díky nimž je intenzita tréninku mnohonásobně vyšší.

Panorama small

„Role elektrické stimulace je jednoduchá – kontrakce ve svalech je díky externí stimulaci silnější a proniká i do hlouběji umístěných svalů. Během BodyBody tréninku je stimulováno až 90 % svalové hmoty těla najednou. Člověk si během 20 minut dá více do těla než za několik hodin v běžné posilovně. Tomu odpovídá i efekt cvičení,“ vysvětlují manželé Ivana a Seen Aquinovi, majitelé studia BodyBody. Čistého času je to tedy maximálně necelá hodina. Navíc certifikovaný trenér cvičení a jeho plán upravuje v souladu s cíli daného klienta od tvarování svalů, přes snížení hmotnosti až po odstranění bolesti zad nebo příznaků celulitidy.

FOTO7319 BodyBody (1)

Metodu využívají lidé s různými požadavky, jsou mezi nimi i profesionální sportovci, například olympionik David Svoboda či Denisa Barešová, mistryně světa ve sportovním aerobicu. „Elektrickou stimulaci svalstva používáme v klinické praxi už dvanáct let. Podařilo se nám získat velmi dobré výsledky při řešení řady problémů postihujících pohybový aparát zejména u pacientů s kardiovaskulárními problémy. Jakákoliv svalová aktivita je založena na vysílání elektrických impulzů z centrální nervové soustavy do svalstva, EMS dělá to samé z vnějšku,“ vysvětluje prof. MUDr. Petr Dobšák, CSc. z Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.  Cvičení pomocí metody BodyBody je vhodné pro všechny  – od začátečníků přes sportovce udržující si kondici po ty, kteří touží zatočit s celulitidou. Tréninky si můžete dopřát zcela individuálně i ve dvojici (například s kamarádem či kamarádkou).

Kontakt: bodybody.cz

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.