Sociální sítě
Nahoru

Kus krásy z Bali na každý den: Znáte šperky Bali Beauty?

Klid, harmonie a všeobjímající krása přírody. Takový je rajský ostrov Bali. Pokud jste si jej i vy zamilovali, určitě vás bude zajímat nová značka šperků Bali Beauty. Jedinečné kousky s nimiž zazáříte a budete mít vždy originální styl vás nejen ozdobí, ale zároveň budou zdrojem inspirace a posílí vás na cestě za vašimi sny.

IMG_9037_bigElektronický obchod zahájil prodej na podzim loňského roku a už od února jsou šperky exkluzivně k prodeji i v obchůdku Maitrea v Týnské uličce 6 na Praze 1, kde si lze šperky prohlédnout, ale hlavně vyzkoušet a pocítit jejich energii přímo na sobě, což je pro mnohé při výběru klíčové.

Kolekce Ananda Soul zastupují ornamentální ručně vyrobené šperky ze stříbra a stříbra zlaceného 22kt zlatem, prostoupené vibrací drahokamů a polodrahokamů. Vystavená kolekce náhrdelníků, prstenů, náramků a náušnic oslavuje esenci ženství a dodává vznešenost.

IMG_7957Rudraksha maly od Earth Harmony (náhrdelník a současně meditační pomůcka o 108 korálcích) jsou kombinované s polodrahokamy v jednoduchém a čistém provedení, aby jejich vibrace a působení zachovaly vzájemnou harmonii.

Kroužky ze stříbra s vyrytými mantrami duchovních průvodců, jsou náhrdelníkem s posláním. Podle zaměření ochraňují před negativními vibracemi, posilují k opuštění starých destruktivních vzorců chování, podporují v nových začátcích a napomáhají prosperitě, a také přitahují hojnost a blaho ve všech ušlechtilých podobách.

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.