Sociální sítě
Nahoru

ELITE LADY MOONPHASE – HOLD ŽENSKOSTI

Leotošní kolekce Elite z manufaktury Zenith, jejíž butik se rozprostírá v pražské Pařížské ulici, se nese ve znamení ženskosti. Zatímco předchozí modely Elite se daly obdivovat jak na zápěstích žen, tak i mužů s dobrým vkusem, nové hodinky Elite Lady Moonphase ztělesňují rafinovanou ženskost s pečetí značky Zenith. Čistota, jemné křivky a technická dokonalost v moderním rouchu jsou synonymy dámské kolekce Elite. Klasické a ušlechtilé.

ZEN_03.2320.692.80.C714_et_22.2320.692.80.C713_AMB01Jako nová ženská tvář kolekce Elite šíří tento model s ukazatelem měsíční fáze svou eleganci v pěti variacích z 18karátového růžového zlata nebo oceli. Extra nízké pouzdro s průměrem 36 mm je vodotěsné až do hloubky 50 metrů. Má vroubkovanou korunku, kterou se dá měsíční fáze snadno nastavit. Kulatý tvar pouzdra umožňuje dýnkem pohled na mechaniku, kterou pohybuje oscilující rotor ozdobený ženevským brusem. Číselník lemovaný diamanty nebo s leštěnou lunetou má matný, perleťově bílý nátěr, z něhož vystupuje tmavomodrá měsíční fáze, zdobená hvězdami. Jemné ručky ve tvaru lístku ukazují na gravírované stylizované indexy nebo u jiné varianty na plastické římské číslice.

ZEN_03_2320_692_81_C714_AMB01Srdce těchto nových dámských hodinek tepe v rytmu kalibru Elite 692 s automatickým nátahem, který kompletně vyvinula a zhotovila manufaktura Zenith. S rezervou chodu více než 50 hodin nabízí extrémně plochý hodinový strojek se 195 součástkami a mimořádně malou výškou – pouhých 3,97 mm – zobrazování hodin, minut, malou sekundovou ručku a měsíční fázi, to vše při 28 800 kyvech za hodinu.

Ženskost náramkových hodinek Elite Lady Moonphase do posledního detailu. Prodávají se s lesklým, černým nebo hnědým koženým řemínkem z aligátoří kůže s kaučukovým podšitím. Spona s trnem je vyrobena z oceli nebo z růžového zlata. Pět nových kousků s pečetí Elite svědčí o nepomíjivé eleganci s aktuální estetikou.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.