Sociální sítě
Nahoru

Začíná čas letních garden party v Erpetu

Léto je tady a s ním i chuť trávit co nejvíce času venku na čerstvém vzduchu. To je velkým oříškem především pro naše hlavní město. Stránky, které nabízí tipy, kam se jít v Praze vykoupat, kde se projít či kde grilovat, jsou snad navštěvovanější než zpravodajské servery. večerní bazénPodobně to vnímají i firmy. Ty se snaží zpříjemňovat si business něčím novým a nekonvenčním, čím upevní vzájemné vztahy ať už se svými klienty nebo zaměstnanci. Jednou z takových možností jsou čím dál více populární letní garden party. Už i řada módních butiků nabízí outfity právě pro tuto příležitost. Grilování, bazén, hudbu a nějaký ten koktejl si jen málokdo nechá ujít. narozeninová oslavaJedním z nejlepších míst v Praze, kde se mohou tyto akce pořádat, je Erpet Golf Centrum. V tomto pražském letním ráji si připadáte skoro jako na dovolené u moře. Ve venkovních prostorách kromě bazénu najdete zahradní bar s přístřeškem pro grilování, a pokud byste chtěli být i trochu aktivnější, zahrát si zde můžete třeba tenis, badminton, squash, kopanou či stolní tenis. Odpolední/večerní událost pak můžete hravě proměnit i v celodenní letní sportovní den. Kromě firemních akcí se Erpet právě pro svou širokou škálu nabízených služeb proměňuje i v místo narozeninových a jiných oslav. panorama venkovní prostoryPokud neplánujete podobnou událost, ale místo byste si rádi prohlédli, navštivte venkovní bazén a večer pak můžete ochutnat kulinářské umění šéfkuchaře na terase se skleničkou vína a pohledem na západ slunce. Erpet Golf Centrum vystavuje také dárkové vouchery, což může být skvělý tip pro dárek k narozeninám. letnizahradasgrilovanim

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.