Sociální sítě
Nahoru

BVLGARI BVLGARI PICCOLA CATENE

Název Piccola Catene (v překladu znamená malé řetízky) vychází ze zlatnické expertízy domu Bulgari a snoubí v sobě tradici výroby řetízkových náramků spolu s hodinkami. Pouzdro s průměrem 22 mm je zdobeno dvojitým logem BVLGARI BVLGARI a bude zkrášlovat zápěstí rafinovaně elegantní ženy jak přes den, tak u příležitosti večerního koktejlu.

102500+102498+102501+102499Náramek spolu s logem jsou dvojitým odkazem ke kořenům značky Bulgari. Hodinky jsou na baterii a dostupné ve čtyřech provedeních: první snoubí 18karátové růžové zlato s černým lakovaným ciferníkem s diamantovými indexy, druhé je kombinací 18karátového růžového zlata s perleťovým ciferníkem s diamantovými indexy, třetí je varianta provedená z 18karátového bílého zlata s černým ciferníkem a diamantovými indexy, čtvrtá varianta snoubí 18karátové bílé zlato s ciferníkem vykládaným pavé diamanty.

102329_001_ful

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.