Sociální sítě
Nahoru

Z Olympijských her na charitativní Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

Z Olympijských her v brazilském Riu se přesunula Klára Spilková zpět do Evropy a rovnou na charitativní golfový turnaj Lymfom Help Golf Tour, který sama zaštiťuje. Turnaj se konal poslední den prázdnin 31. 8. na hřišti Golf Mladá Boleslav. Účastníci tour tak měli příležitost se Kláry osobně zeptat na její dojmy z Olympijských her a udělat si s českou reprezentantkou i památeční fotku. Hráči s Klárou Spilkovou, foto Oldřich DrnecA jak se jí hrálo po brazilském hřišti v Mladé Boleslavi?

„Je to úplně něco jiného,“ smála se Klára takovému porovnání, „i když vlastně horko tu dnes bylo podobné jako v Riu, jen se tady neopalovali na sluníčku aligátoři a opice se neprocházeli kolem. Rio byl opravdu velký zážitek, Mladá Boleslav je ale na druhou stranu srdcovou záležitostí. Odehrála jsem tady spousty turnajů a vždycky se sem ráda vracím, o to víc, když je to ve spojitosti s Lymfom Help Golf Tour.“ Hráči tour s Klárou Spilkovou, foto Oldřich DrnecKlára je do projektu se spolkem Lymfom Help zapojena už 6. rokem a dokonce se i sama zapsala na seznam dárců kostní dřeně. Je vidět, že se snaží pomáhat potřebným, a není v tom sama. Velké poděkování patří i partnerům tour a všem účastníkům, díky kterým se Lymfom Help Golf Tour může uskutečňovat a díky kterým se pak financují edukativní kurzy, víkendové pobyty a publikace určené lidem trpícím zhoubnými lymfatickými nádory. Klára Spilková a organizátor Martin Bešta za BestalentKromě nich podporuje tuto charitativní akci i matka příroda! Mnoho hráčů dnes poukázalo právě na fakt, že v posledních 2 letech a 9 turnajích se pokaždé vydařilo počasí na výbornou! Organizátoři z Bestalent to prostě umí domluvit! Příští a zároveň závěrečný turnaj tohoto roku se bude konat dne 22. 9. v Golf Clubu Mstětice a zváni jsou všichni, kdo milují golf a rádi pomáhají ostatním. vítězové 1 kategorie, foto Oldřich Drnec

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.