Sociální sítě
Nahoru

nová ambassadorka třpytivých klenotů

HML_2937-2

Petra Kvitová, teniska nejvyšší světové úrovně, spojila své jméno s českou klenotnickou značkou ALO diamonds a stala se tak její novou ambasadorkou. „Hledali jsme ideální ambasadorku – úspěšnou ženu s velkým osobním kouzlem, inteligentní a velmi ženskou. Ženu, se kterou se ztotožní všechny naše zákaznice. A přesně taková je Petra. Špičková sportovkyně a krásná žena, která miluje šperky a uvědomuje si, že její šarm ještě podtrhují,“ říká Alojz Ryšavý – zakladatel, majitel a šéfdesignér značky. Na Slovensku značku ALO diamonds v současnosti reprezentuje další úspěšná tenistka – Dominika Cibulková.

prsten ALO Cupid Pleasure, bílé 18kt zlato, 51 diamantů, cena 47 450 Kč

„Jsem velká patriotka, reprezentuji Českou republiku i na Fed Cupu a proto pro mě byla spolupráce s českou klenotnickou značkou ALO diamonds jasná volba. Navíc mám vztah ke šperkům již od dětství, nejprve jsem nosila bižuterii a po svém druhém Wimbledonu jsem si již sama koupila svůj první diamantový šperk – náušnice.  Od té doby se má klenotnice zaplnila, neumím si život bez šperků představit, zejména bez náušnic. I na kurt nevyjdu bez přívěsku, náušnic, prstenu na pravé ruce a pod potítkem mám náramek. Šperky ráda střídám, chodím i na různé párty a pro ty volím šperky výrazné –  večerní. Na běžný den se mi více líbí jednoduchý design a jemnější vzory, kromě diamantů mám ráda i barevné drahokamy – nejvíce modré tanzanity anebo fialové ametysty.“ říká Petra Kvitová. Petra byla nafocena ve dvou outfitech – v jednom sportovním a ve druhém vhodném pro každodenní nošení. Na sobě má právě šperky vhodné k těmto příležitostem.

Více z rubriky Diamanty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.