Sociální sítě
Nahoru

JEDNÉ ŘÍMSKÉ NOCI…

Sluneční paprsky už dávno pohasly a kapky ze zurčících fontán dopadají na vychládající dlažbu věčného města Říma. Přesně s půlnočními údery zvonů nastává čas pro bohyni noci, která kráčí starobylými ulicemi, aby jim vdechla něco ze smyslnosti antického dávnověku kontrastující s nejsvatějšími místy civilizace. Přímo před našima očima se rodí GOLDEA, THE ROMAN NIGHT – nová dámská vůně stvořená pro nezapomenutelné zážitky. Smyslná a hypnotizující chypré květinová kompozice s dotekem pižma je sama vonným šperkem inspirovaným legendárním klenotem BVLGARI Serpenti v podobě hada ovíjejícího se kolem něžné ženské šíje.

HyperFocal: 0

Po neodolatelné dvojici dámských vůní GOLDEA a GOLDEA ROSE nás nyní zve tvůrce nejikoničtějších parfémů Alberto Morillas na výpravu do magických nočních hlubin, kde rozkvétají tajuplné květy černých pivoněk a jasmínu.

Goldea The Roman Night 75 ml with boxVŮNĚ

„Když jsem přemýšlel, čím bych mohl nejlépe vystihnout vůni římských nocí, přenesl jsem se v duchu do zahrad starobylých paláců, kde nesmí chybět keře plné drobných bílých kvítků, které září do noci, jako drobná voňavá světla. Mám samozřejmě na mysli jasmín, jehož sytý tón dokonale vystihuje atmosféru, jaké jsem chtěl docílit,“ prozrazuje Morillas hlavní ideu GOLDEA, THE ROMAN NIGHT. Navíc dodává, že jeho cílem bylo i moderně pojmout kdysi slavnou a oblíbenou větev chyprových vůní a přetransformovat ji do verze pro 21. století.

BELLA OFFICIAL VISUAL2Šťavnatě svěžímu úvodu vévodí pozoruhodná dvojice smyslné moruše doplněné o ikonickou černou pivoňku, která jí propůjčuje nádech tajemna. V originálně pojatém kontrastu s ním je čistě květinové srdce uvité z tuberóz a v noci se rozvíjejících květů jasmínu. Závěr pak patří svůdnému, a přitom zářivě úchvatnému spojení černého pižma a vetiveru doplněných nevtíravou přítomností pačuli.

HLAVA šťavnatá – jiskřivá – návyková

Smyslná moruše – černá pivoňka

SRDCE – květinové – kontrastní – tajemné

Jasmín rozkvétající v noci – tuberóza absolute

ZÁKLAD – úchvatný – zářivý – svůdný

Černé pižmo – pačuli – vetiver

Stejně jako v případě svých předchůdkyň zaujme flakón GOLDEA, THE ROMAN NIGHT svými svůdně oblými tvary, jež se opakují jak na těle, tak i na uzávěru. Nočnímu určení odpovídá i barevné ladění pojaté tentokrát v kombinaci temné černě s leskle zlatými detaily. Uzávěr je pro změnu křišťálově transparentní, což nám dává možnost prohlédnout si dávkovač inspirovaný slavnými šperky z klenotnického domu Bulgari.

HyperFocal: 0LINIE

Svou nadčasovou krásu propojující v sobě ženskost se svobodomyslností propůjčila nové vůni slavná modelka Bella Hadid, která se zde převtělila do smyslné bohyně vládnoucí římským nocím. Magičnost celému výjevu dodává místo – tedy hřeben střechy, kde se – jakoby nepodléhala zemské gravitaci – „vznáší“ žena Bulgari, kolem níž září hypnotizující světla jedné z nejslavnějších a nejstarobylejších světových metropolí.

BVLGARI GOLDEA  THE ROMAN NIGHT EdP 30ml   1 699 Kč

BVLGARI GOLDEA  THE ROMAN NIGHT EdP 50ml   2 559 Kč

BVLGARI GOLDEA  THE ROMAN NIGHT EdP 75ml   3 069 Kč

BVLGARI GOLDEA  THE ROMAN NIGHT BSG 100ml       739 Kč

BVLGARI GOLDEA  THE ROMAN NIGHT Body Lotion 100ml     949 Kč

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.